Usztywnienie nadwozia

BMW 630i / Auto części zamienne BMW Etk

Nazwa Dodatki. inf. I* Numer części A Numer części, Cena za sz., $
01 Poprzeczka przednia 1 51 61 7046555 - 51 61 7046555 39.01
02 Wspornik 1 51 61 7010593 - 51 61 7010593 16.67
03 Śruba Torx z podkładkąASA M8X25 ASA M8X25 4 51 21 7062145 - 51 21 7062145 1.31
04 Śruba torxM8X23 M8X23 4 51 71 7063831 - 51 71 7063831 9.32
05 Wahacz rozprężny przedni lewy 1 51 61 7132455 - 51 61 7132455 39.01
06 Śruba sześciokątnaM12X1,5X53-10.9 M12X1,5X53-10.9 8 07 11 9906397 - 07 11 9906397 2.49
06 Śruba sześciokątnaM12X1,5X53-10.9 M12X1,5X53-10.9 8 07 11 9905497 - 07 11 9905497 2.36
07 Wahacz rozprężny przedni prawy 1 51 61 7132456 - 51 61 7132456 39.01
08 Śruba sześciokątna 2 51 34 1950474 - 51 34 1950474 1.57
09 Śruba sześciokątnaAM12X65 AM12X65 2 07 11 9904611 - 07 11 9904611 16.00
10 Wspornik łączącyASA M8X25 ASA M8X25 1 51 71 7064828 - 51 71 7064828 12.26
11 Śruba z podkładkąM8X18-Z1-ZNS3 M8X18-Z1-ZNS3 4 07 11 9902906 - 07 11 9902906 0.95
12 Poprzeczka tylna kpl. 1 51 61 7045739 - 51 61 7045739 106.21
13 Nakrętka sześciokątnaM10-8-ZNS3 M10-8-ZNS3 2 07 12 9904048 - 07 12 9904048 2.09
14 Śruba z podkładkąM10X22-10.9ZNS3 M10X22-10.9ZNS3 3 07 14 7076050 - 07 14 7076050 2.49
15 Tłumik drgań 2 51 61 7205514 - 51 61 7205514 108.10
16 Śruba z podkładkąM10X40 M10X40 4 07 14 7145742 - 07 14 7145742 3.59
17 Drążek reakcyjny lewy 1 51 61 7061509 - 51 61 7061509 44.87
17 Drążek reakcyjny prawy 1 51 61 7061510 - 51 61 7061510 44.87
18 Śruba sześciokątnaM12X1,5X53-10.9 M12X1,5X53-10.9 1 07 11 9906397 - 07 11 9906397 2.49
18 Śruba sześciokątnaM12X1,5X53-10.9 M12X1,5X53-10.9 1 07 11 9905497 - 07 11 9905497 2.36
19 Nakrętka sześciokątnaAM8-8-ZNS3 AM8-8-ZNS3 1 07 12 9904872 - 07 12 9904872 0.78
* W kolumnie 'I' oznacza numer, który jest używany w wybranym pojeździe.
- Aby dowiedzieć się, gdzie kupić przedmiot lub jego odpowiednika, kliknij na numerze katalogowym.