Obudowa przednia

BMW 630i / Auto części zamienne BMW Etk

Nazwa Dodatki. inf. I* Numer części A Numer części, Cena za sz., $
01 Pakiet aero. przedni Performance, grunt. 1 51 11 7184685 - 51 11 7184685 721.82
 Przy zamawianiu podać kod koloru    
01 Zderzak przedni lakierowanyCODE - UNI/MET. CODE - UNI/MET. 1 51 11 0442702 - 51 11 0442702 1`205.75
 Dla samochodów z    
 Park Distance Control (PDC)Z S508A   
01 Pakiet aero. przedni Performance, grunt.PDC PDC 1 51 11 7184686 - 51 11 7184686 757.92
 Dla samochodów z    
 Park Distance Control (PDC)Z S508A   
 Przy zamawianiu podać kod koloru    
01 Zderzak przedni lakierowanyCODE - UNI/MET. CODE - UNI/MET. 1 51 11 0442703 - 51 11 0442703 1`239.29
02 Zaślepka ucha holowniczego, gruntowana 1 51 11 7115705 - 51 11 7115705 20.62
 Przy zamawianiu podać kod koloru    
02 Zaślepka ucha holowniczego, lakierowanaCODE - UNI/MET. CODE - UNI/MET. 1 51 11 0301611 - 51 11 0301611 70.39
03 Śruba z łbem soczewkowym z podkładkąISA M6X21 ISA M6X21 7 07 14 7119148 - 07 14 7119148 0.62
03 Śruba z łbem soczewkowym z podkładkąISA M6X21 ISA M6X21 7 07 14 7263759 - 07 14 7263759 0.87
04 BlachowkrętST 6,3 X 25 ST 6,3 X 25 2 07 11 9904935 - 07 11 9904935 0.42
05 NakrętkaST 6,3 ST 6,3 2 07 14 6974736 - 07 14 6974736 1.48
06 Śruba soczewkowa 4 07 14 6959896 - 07 14 6959896 0.79
07 Śruba soczewkowaISA M6X21 ISA M6X21 7 07 14 7187090 - 07 14 7187090 1.97
08 Podkładka regulacyjna 1 51 11 7163964 - 51 11 7163964 1.71
09 NakrętkaST6,3-4 ZNS3 ST6,3-4 ZNS3 2 07 14 7144276 - 07 14 7144276 0.65
10 Podkładka tabl. rejestr. gruntowana 1 51 11 7115711 - 51 11 7115711 31.93
 Dla samochodów z    
 Wersja krajowa JaponiaZ L807A   
 lub    
 Sterowanie mocowania tabl. rej.Z S992A   
10 Podkładka tabl. rejestr. gruntowana 1 51 11 7135928 - 51 11 7135928 31.93
 Dla samochodów z    
 Wersja krajowa JaponiaZ L807A   
11 Wkręt do tworz. szt.TS5X25-ZNNID-SW TS5X25-ZNNID-SW 2 07 14 6959925 1 07 14 6959925 0.50
12 Kanał powietrza hamulca przedni lewy 1 51 11 7184697 - 51 11 7184697 25.91
12 Kanał powietrza hamulca przedni prawy 1 51 11 7184698 - 51 11 7184698 25.91
13 Nit rozprężnyBASALTGRAU HELL BASALTGRAU HELL 6 51 49 7054361 - 51 49 7054361 0.47
14 Kratka boczna dolna lewa 1 51 11 7184691 - 51 11 7184691 25.14
14 Kratka boczna dolna prawa 1 51 11 7184692 - 51 11 7184692 25.14
 Dla samochodów z    
 Night VisionZ S611A   
15 Kratka boczna dolna lewaNIV NIV 1 51 11 7184693 - 51 11 7184693 27.27
 Dla samochodów z    
 Adaptive Cruise ControlZ S541A   
16 Kratka boczna dolna prawaACC ACC 1 51 11 7184694 - 51 11 7184694 26.86
17 Osłona ref. przeciwmgł., lewa 1 51 11 7055525 - 51 11 7055525 13.30
17 Osłona ref. przeciwmgł., prawa 1 51 11 7055526 - 51 11 7055526 13.30
18 Spojler przedni 1 51 11 7184699 - 51 11 7184699 23.43
19 Wkładka zderzaka przedniego lewa 1 51 11 7184695 - 51 11 7184695 34.61
19 Wkładka zderzaka przedniego prawa 1 51 11 7184696 - 51 11 7184696 34.61
 Dla samochodów z    
 Park Distance Control (PDC)Z S508A   
20 Zest mocowań czujnika PDC przedn.PDC PDC 1 51 11 0443135 - 51 11 0443135 38.89
21 Osłona lakierowana lewaCODE - UNI/MET. CODE - UNI/MET. 1 51 11 0301608 - 51 11 0301608 79.55
21 Osłona lakierowana prawaCODE - UNI/MET. CODE - UNI/MET. 1 51 11 0301609 - 51 11 0301609 79.55
 Przy zamawianiu podać kod koloru    
21 Osłona gruntowana, lewa 1 51 11 7115707 - 51 11 7115707 23.30
 Przy zamawianiu podać kod koloru    
21 Osłona gruntowana, prawa 1 51 11 7115708 - 51 11 7115708 23.30
22 Kratka środkowa 1 51 11 7184690 - 51 11 7184690 29.50
* W kolumnie 'I' oznacza numer, który jest używany w wybranym pojeździe.
- Aby dowiedzieć się, gdzie kupić przedmiot lub jego odpowiednika, kliknij na numerze katalogowym.