elementy mocujace silnik i skr..

Skoda Fabia (2015 - 2017) / VAG Etka


Nazwa Dodatki. inf. I* Aplikacja Numer części A Numer części, Cena za sz., $
1
M12X60
M12X60 1 N  106 908 01  - N  106 908 01  1.18
2
M12X60
M12X60 1 N  106 908 01  - N  106 908 01  1.18
3
M12X150/M8X16
M12X150/M8X16 1 N  910 426 01  - N  910 426 01  3.88
4
M12X150/M8X16
M12X150/M8X16 1 N  910 426 01  - N  910 426 01  3.88
5
M10X55
M10X55 3 N  107 069 01  - N  107 069 01  0.71
6
M12X70
M12X70 2 N  910 301 02  - N  910 301 02  1.21
* W kolumnie 'I' oznacza numer, który jest używany w wybranym pojeździe.
- Aby dowiedzieć się, gdzie kupić przedmiot lub jego odpowiednika, kliknij na numerze katalogowym.
Throtl