elementy mocujace silnik i skr..

Skoda Fabia (2015 - 2017) / VAG Etka


Nazwa Dodatki. inf. I* Aplikacja Numer części A Numer części, Cena za sz., $
1
M12X55
M12X55 1 N  910 304 02  - N  910 304 02  1.92
2
M12X55
M12X55 1 N  910 304 02  - N  910 304 02  1.92
3
M12X155X49
M12X155X49 1 N  105 970 02  - N  105 970 02  3.51
4
M12X170/M8X16
M12X170/M8X16 1 N  910 379 01  - N  910 379 01  5.64
5
M10X55X32
M10X55X32 1 N  905 969 06  20 N  905 969 06  3.48
6
M10X55X32
M10X55X32 1 N  905 969 06  20 N  905 969 06  3.48
7
M10X70/M8X20
M10X70/M8X20 1 N  911 435 02  - N  911 435 02  2.52
8
M12X70
M12X70 1 N  104 091 04  - N  104 091 04  2.23
9
M12X70
M12X70 1 N  910 301 02  - N  910 301 02  1.21
10
16X24,5
16X24,5 1 01E 301 153 F  - 01E 301 153 F  1.28
* W kolumnie 'I' oznacza numer, który jest używany w wybranym pojeździe.
- Aby dowiedzieć się, gdzie kupić przedmiot lub jego odpowiednika, kliknij na numerze katalogowym.
Throtl